Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

ZAČÁTKY ANEB ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM

Jestli někdo říká, že naděje umírá poslední, pak iluze se ztrácejí jako první! Alespoň tedy  ve školství…. Díky bohu, že jsem životní realista, když k tomu přidám trochu optimismu, myslím, že se mi bude ve škole líbit. Ano, mám za sebou první týden ve škole a je to takový zážitek, že jsem se rozhodla o tom i napsat. Všeobecně píši už dlouho, vlastně o všem, co se mě nějak dotkne a tohle je prostě radikální dotek! :-)

Jednoduše změna! A to nejen v tom, že vyměníte místo „čelem k tabuli“ za „zády k tabuli“, ale oni vás hned povýší na paní profesorku. Jednou třeba, ale ve 25 se mi to prostě ještě nepovedlo…

Takže sláva praxi! Celé studiu tak nějak chybí a teď jí je najednou až až. Konečně vám po 5 letech studia někdo řekne, že ten váš předmět je fakt „hroznej“ a že ho „vůbec netankuje“. Podle mého nemohlo na začátku přijít nic víc motivujícího než toto!

 Zahajuji tedy boj minimálně o zachování cti německého jazyka. Zatím si vyšší cíle nedávám…, myslím, že jako první krok je tohle odpovídající oříšek!

Tento blog je hlavně pro mě a taky o mě :-) , nicméně stejně tak pro všechny (zejména) začínající učitele. Není totiž podle mého nic pozitivnějšího, než zjistit, že v té mizérii nejste sami. I proto budu ráda i za Vaše postřehy – prostě stále je třeba se učit… :-)

 


    nikdo zatím nehodnotil

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.